WhatsApp
Bizi Arayın
tipplasti

Tipplasti

Burun Ucu Estetiği Nedir?

Burun estetiği operasyonu sırasında burun üst ve orta çatısını oluşturan kemik ve kıkırdak iskelette değişiklik yapmadan sadece burun ucu ve kıkırdak iskeletine çeşitli işlemler uygulanarak burun ucu estetik problemlerinin giderildiği operasyon prosedürüdür. 

Burun Ucu Ameliyatı Herkes İçin Uygun Mudur?

Burun estetik problemleri sadece burun ucu değişiklikleri ile giderilebilecek durumda ise burun ucu estetiği yeterli olacaktır. Yüksek kemerli, büyük hacimli ve belirgin eğriliği olan burunlarda kendi pratiğimde tercih etmiyorum.

Tip Rinoplasti Süreci Nasıldır?

Tip rinoplasti operasyonu ortalama 1-1.5 saat kadar sürer.Aynı gün hasta taburcu olabilir. Yapılan operasyon sadece burun ucu ile sınırlı olduğu için iyileşme standart rinoplastiden daha hızlı gerçekleşmektedir. Ameliyat sonrası konfor açısından daha rahat bir ameliyat süreci olmaktadır. 1.Haftadan itibaren kişi işine veya sosyal yaşamına geri dönebilir.

Burun Ucu Estetiği İle Birlikte Yapılabilecek Cerrahiler Nelerdir?

Burun ucu estetiği ile birlikte septorinoplasti, göz kapağı estetiği, bişektomi, yüze yağ transferi, orta ve tüm yüz germe gibi operasyonları sıklıkla uygulamaktayız.

Yazar Hakkında

Related posts

Give a comment